Sídlo firmy Archis

Tyto webové stránky se snaží o maximální míru přístupnosti svého obsahu i funkčnosti, a sice podle většiny známých metodik.

Prohlášení o přístupnosti

Splňuje většinu zásad dle pravidel pro tvorbu přístupného webu. Struktura obsahu i layoutu je vytvořena validním XHTML 1.1, vizuální prezentace pomocí kaskádových stylů (CSS).


Tato internetová prezentace je vytvořena následujícími technologiemi: XHTML, CSS, PHP, MySQL, JavaScript, Flash. Internetová prezentace je plně zobrazitelná bez větších rozdílů na prohlížečích IE6+, Mozilla1.7+, Opera7+. Pro optimální používání těchto webových stránek doporučujeme internetový prohlížeč Mozilla Firefox, který si můžete zdarma stáhnout na adrese: mozilla.org/products/firefox/.


Internetový prohlížeč vyrobený společností Microsoft Corp. Internet Explorer si můžete zdarma stáhnout na adrese microsoft.com/windows/ie/downloads/. Jestliže máte problémy se zobrazením animovaných reklamních bannerů, stáhněte si zdarma přehravač Macromedia Flash z adresy macromedia.com/shockwave/download/.


Prezentace je optimalizována pro bezproblémové automatické aktualizace internetovými roboty v databázích vyhledávačů. Prezentace má minimální rozlišení zobrazovacího média 800 × 600px a 32–bit hloubku barev. Prezentace je optimalizována nezávisle na platformě.


Tisk

Webové stránky mají vlastní tiskový stylopis. Je tak možné je bez jakýchkoliv úprav rovnou vytisknout. Na papír se vytiskne pouze hlavní obsah webu. Nebude vytisknuta například alternativní navigace, doprovodné texty, reklamní bannery apod.


Kontakt

V případě problémů s přístupností webové prezentace kontaktujte webmastera společnosti Inspiro Solutions:
info@inspiro-solutions.cz / www.inspiro-solutions.cz